Bizi Arayın: 444 7 633

Dermal Dolgu Maddesi

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Etki Süresi

Botoks kullanım alanlarına yönelik değişmekte olup, 10 ila 30 aya kadar etkisini sürdürmektedir. Etkinin kalıcılığı kullanılan maddenin tipi dışında dolgu yapılan saha ve hastaya özgü yasam şartlarına göre de değişkenlik işaret etmektedir.

Seans ve Süre

Seans ömrü yapılacak bölgeye göre değişse de tatbik edilen bölgenin bir seansı ortalama 30-40 dakika sürer.

Botulinum toksin anlam edilen çizgileri yumuşatmak için kullanılabilir. Kasların çizgileri, alin çizgileri ve ayak çizgileri gibi. Ayni sürede migren, bas ağrısı ve koltuk altı aşırı terlemeyi de dindirebilir. Bir dakika içinde kaşın içerisini direk olarak enjekte edilir. Rahatsızlık asgari seviyededir ve genel itibariyle 3 ila 14 gün içinde sonuçları görebilirsin.

Botox / Vistabel

Botox ile ince çizgiler, kırışıklıklar ve kıvrımlar doldurulabilir ve düzeltilebilir. Bunlar, burun ve ağız kösesi arasındaki kırışıklıkları, kaslar arasındaki kırışıklıkları, ağız etrafındaki ve göz çevresindeki kırışıklıklar olarak örneklendirilebilir. Ağızların yapısı, dolgun dudaklarla ve ya daha açık bir şekilde değiştirilebilir. Surat hatları arttırılabilir. Bütün bu iyileştirme sayesinde yüzünüzdeki kıvrımlar ve kırışıklıklardan kurtulabilir yüzünüzü hepten hoş bir duruma getirebilirsiniz.