Bizi Arayın: 444 7 633

Dolgu Uygulamaları

Botoks bilindiği üzere sadece estetiksel değil birçok alanda da kullanılmaktadır.Botoks yaptırmak sizin saatlerinizi almaz.Çok kısa sürede ağrısız acısız,kesiksik botoks yaptırabilirsiniz.Botoks’un bir yaş sınırlaması da yoktur.Dileyen herkes erkek veya bayan farketmeksizin botoks yaptırabilir.

Dolgu ve botoks programları birbirine alternatif tedaviler gibi algılanmakla beraber aslında etki mekanizmaları ve kullanım alanları birbirinden farklıdır.

Botoks yüzdeki mimik  hareketini azaltarak kırışıklıkların yüze oturmasını engellerken dolgu ürünleri yüzde istenilen bölgeye gereken hacmi kazandırır.

Çok farklı marka ve ürün yelpazesi içeren dolgularda püf noktası hangi dyetişkinun sizin için makul olduğuna karar vermektir. Özellikle yaşlanmaya yada ani kilo kayıplarına bağlı yüzde oluşan çökme ve hacim kayıplarında ameliyat istemeyen hasta grupları için hızlı çözümler sunar. Daha dyetişkin dudaklara kavuşmak isteyen hastalar için de etkinliği ortalama 1 seneye kadar devam eden dudak yapısıyla uyumlu dolgular bulunmaktadır

Ofis ortamında uygulanmasına rağmen karmaşık olan bu prosedürler, yanlış programlara bağlı yüzde biçim sorunluluklarına da neden olabilmektedir. Tedavi öncesi kesinlikle size uygulanacak ürün ile ilgili hekiminuzdan bilgi alın.

Bir Cevap Yazın