Bizi Arayın: 444 7 633

Botoks Yöntemi ile Kaş Kaldırma

Geçtiğimiz yazılarımızda botoksun hem estetik hem de bazı hastalıkların tedavisinde kullanıldığını yazmıştık.Ülkemizde en çok estetik uygulamalarında kullanılıyor.Botoks uygulamasının kadınlarda yoğun olarak kullanıldığı alanlardan bir tanesi hiç şüphesiz kaş kaldırma diyebiliriz.Bazı kadınların kaşları nispeten biraz düşük olabiliyor ya da bazı kişiler kaşlarının olduğundan daha dik olmasını istiyor.Bu nedenle botoks ile kaş kaldırma uygulaması rahatlıkla yapılabilmektedir.Botoks ile kaş kaldırma işlemi kadınlar arasında yaygın bilinen bir uygulamadır.

Botoks ile Kaş Kaldırma

Botoks ile Kaş Kaldırma

Evvela Botoks; dolgu maddesi değildir. Botoks yapıldığında katiyen sima şişmez. Dudakları yahut yanakları dolgunlaştırmak amaçlı uygulanan madde Botoks değil dolgudur. Bu çeşit işlemlerde dolgu maddeleri yer alır.Çoğunlukla hyaluronik asit, insandan edinilen yağlar yahut kolajen dokular doldurmak amacıyla enjeksiyonda kullanılır.Şişliğe neden olan bu maddelerin çok miktarda yapılmasıdır. Botoks yüzde şişliğe neden olmamaktadır.Kırışıklıkları gideren tek çeşit ilaçtır. Serum ile enjekte edilir. Enjekte edilmesiyle kaslara dağılır.

Botoks Dolgunlaştırma amaçlı kullanılmaz.

Botoks ile kaş kaldırma işlemi yapılmaktadır.Bununla beraber kaş kaldırma; iple, ameliyatla, kaş kontürle yapılabilir.İşini iyi bilmeyenler kişiler yüzünüzde ifa değişikliği yapabilir.Bölge seçimi ve dozun düz biçimde ayarlanmasıyla ifadenin değişip değişmemesi, bunun ayarlanması mümkün. Bazı bireyler kaşlarının kalkmasını istemezken bazı insanlar kaşlarının kalkmasını ister .Lakin botoks ile kaş kaldırma yoğun şekilde ilgi gören bir uygulamadır.

Bir Cevap Yazın