Bizi Arayın: 444 7 633

Alternatif Tedaviler

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Durumunuza bağlı olarak, birçok alternatif tedavi bulunabilir. Diğer minimal efraktif uygulamalar, kolojen, Restylane, yağ doldurma ve ya Gortex içerir. Kuvvetli kırışıklıklar için, cerrahi uygulamalar surat kaldırma, alın kaldırma ve göz kapağı kaldırma gibi ek olarak cazip bulunabilir. Doktorunuz Botox ile düşünebileceğiniz ek tedaviler önerebilir. Bunlara; kimyasal soyma, lazer ten yenileme, botoksla migren tedavisi ve botoksla terleme tedavisi misal verilebilir.

Botox için nitelikli, uzmanlaşmış bir doktora başvurun

Eğer botox enjeksiyon düşünüyorsanız, hedefleriniz ve tedavi beklentileriniz konusunda profesyonel bir doktora danışın. Doktora danışırken dikkat etmeniz gerekli olan hususlar ile ilgili birkaç ipucu :

Doktorun kimlik bilgilerini, öğrenim ve kaç defa bu tedavi üstünde çalıştığı konusunda bilgi alınız., Birçok tarz hekim Botox uygulamasını yapabilir. Enjeksiyon yapmak konusunda geniş deneyime sahip bir hekim bulun. Yanlışlık türlerinden biri kırışıklık noktasındaki enjeksiyon sonucu meydana çıkan kas kasılmasıdır.

Durumunuzun sonunun tatmin edici bitmesini istiyorsanız, cazip doz kullanımını öğrenmeniz yararlı olacaktır. Botoks enjeksiyonu için hasta başına bir şırınga kullanımı onaylanmıştır. Botox öncesi ve sonrasında fotoğraflarınızı çekerek benzer bir botox uygulaması geçirmiş hastalar ile karşılaştırma yapınız.

Oluşabilecek muhtemel yan etkiler konusunda doktorunuza danışın. Sigara içmeniz veya ilaçların iyileştirme süresine etkisini doktorunuza sorunuz Gerek Olan iyileştirme sayısını öğrenmek için doktorunuza danışın. Bütün bu uygulamalar ile olumsuzluk riskini en aza indirebilirsiniz.